Content feed Comments Feed

E Hene - E Premte 16:05

Men Wanted
Kerkohen Meshkuj!

Telenovela me e bukur qe rrefen jetet private te nje grupi femrash, qe jane kliente te shpeshta tek “Angelica Style”, nje sallon shume i famshme bukurie.

Keto femra: Angelica, Nora, Mercedes, Samantha, Loreto, Vanesa, Lilí, Gabriela, Fernanda dhe Cecilia, kane dicka te perbashket: te gjitha kane deshtuar per te gjetur mashkulllin e endrrave te tyre.

Te gjitha klientet dhe punonjeset presin keshilla dhe mbeshtetje nga Angelica, pronarja e sallonit, e cila ne syte e tyre, duket si femra qe ka gjetur dashurine ideale.

Teksa jeta rrjedh, ato shfaqin personalitetin dhe ndjenjat e tyre me te thella per meshkujt. Ato duan nje mashkull qe mund te kuptoje lirine e tyre dhe ti dashuroje pafund.

Zbuloni me shume universin femeror tek keto personazhe, teksa kerkojne mashkullin ideal.

Angelica: E bukur dhe me shume klas, pronare e Sallonit. Per te tjeret eshte nje grua e persour me nje martese perfekte. Por ne realitet, jeta e saj eshte krejt e kundert, shume larg perfektes.

Nora: Seksi, teheqese, e kendshme. Pas nje portreti serioz, fshihet nje femer romantike dhe pasionante. Deshira e saj me e madhe – te kete nje femije.

Vanesa: E bukur me nje look modern. Punon ne sallon si stiliste imazhi. Inteligjente, e zgjuar dhe e plotesuar. Por ajo do ta kuptoje: nje jete pa dashuri, nuk quhet kurre sukses.

Loreto: E shkathet, e pasigurte dhe gjithnje ne kerkim te personalitetit te saj. Intuitive, por mendja shpesh e tradheton. Sipas saj, martesa e vret dashurine e vertete.

Lili: Nje bukuri pasionante, qe kerkon ta shohin si nje femer te pafajshme. Ajo arrin te beje per vete burra te martuar. Bukuria, arma e saj e forte.

Samantha: Edhepse eshte shume e bukur, tualeti dhe veshja, e bejne te duket e madhe. Vajza e nje milionareje, kerkon princin e kalter. Fatkeqesisht, asnje nuk eshte I tille.

ON AIR:
E Hene - E Premte 16:05

Prodhim HD
Viti: 2008
Seri: 259

NGA 23/03/2009 – per here te pare ne TVKLAN

blog comments powered by Disqus