Content feed Comments Feed

ME SHUME DASHURI

nga Vera Grabocka

Seriali ka në qendër histori njerëzore. Në këtë program, audienca do të përjetojë emocione të fuqishme duke dëgjuar histori të rralla drame, kurajoje, force por edhe suksesi. Të ftuarit do të befasohen kur papritur dëshirat dhe ëndrrat e tyre do të bëhen realitet.

"Më shumë dashuri" është një projekt gjigand dhe mban firmën e producentes dhe regjisores së famshme Vera Grabocka, nen prezantimin e Alketa Vejsiu.

Edicioni i I-re (mars-maj '08) - rekorde audience ne Shqiperi.

Edicioni i II-te, nga 14 shkurt 2009... ne KLAN per 12 jave, cdo te shtune.

ON AIR:
E SHTUNE 21:00

blog comments powered by Disqus